Mandala dětem

S radostí a potěšením přiznávám, že jsem si hlasování soutěžních madal, vytvořených dětmi malými i těmi staršími. Bylo jich hodně, přesto jsem poctivě prošla celou galerii a byla jsem velmi mile překvapena, jak úžasnou fantazii děti mají. 

 

Je až překvapivé sledovat, jak se už i u těch nejmenších dětí projevuje smysl pro krásu, harmonii a u mnohých se dá vytušit budoucí talent. Některé mandaly nebyly úplně ty klasicé, projevovaly se pouze hrou barev na ploše a výtvarné ztvárnění mne plně zaujalo. Stejně jako mandaly, tvořené z růných předmětů denní potřeby, nebo přírodnin. Kamínky, korálky, peříčka, ulity a jiné, třeba papírové prvky mne nadchly. A nesmím také zapomenout na dílka vytvořená jako malé ploché plastiky

 

U starších dětí se mi líbil smysl pro detail i celkovou kompozici dílka. Zkrátka a dobře, byl to pro mne velmi pěkně strávený čas při hlasování. Přestože kreslím mandaly již mnoho let, jou tyto dílka pro mne zdrojem další velké inspirace a zjistila jsem, že se stále mám co učit. Všechny děti jsou moc šikovné a už se těším na vyhodnocení a putovní výstavu, kterou si rozhodně nenechám ujít.  

   Blana - Rousice

 

KOMENTÁŘE

Toto zatím nikdo neokomentoval. Budete první?
Pro přidání komentáře se musíte přihlásit

DALŠÍ STATUSY

Lukáš Havlíček

“Solstice Mandala”

Přečíst
Lukáš Havlíček

“Mandalaria otevřena pro veřejnost”

Přečíst
Lukáš Havlíček

“Mandalaria na Facebooku”

Přečíst
Zuzana Řezáčová Lukášková

“Malujte mandaly a pomozte dětem”

Přečíst
Lukáš Havlíček

“Mandala Dětem i pro rodiče!”

Přečíst
Blanka Rousová

“INSPIRO :-) Staronová krása”

Přečíst
Zuzana Řezáčová Lukášková

“Vložte si mandalu zdarma na web”

Přečíst
Blanka Rousová

“Úpravy na webu.”

Přečíst
Zuzana Řezáčová Lukášková

“Kalendář Mandala Dětem”

Přečíst
ZOBRAZIT VŠE