Úpravy na webu.

Zdravím všechny mandalové nadšence a v prvé řadě bych chtěla poděkovat za všechny mandalky a obrázky zde uložené. Jsou pro mne nejenom inspirací, ale také ve mne probouzí nové další emoce a myšlenky.

Přesto bych měla pár připomínek k organizaci webovek. Určitě mi zde chybí filtr, nebo nějaký líč, podle kterého by se dal lépe dohledávat konkrétní obrázek, nebo autor obrázu či textu. Třeba seznam autorů, nebo příspěvů, tak jak je to na jiných webových stránkách.  Rovněž bych se přimlouvala za rozdělení obrázků Mandal a Zentagle do samostatných kategorií a také, aby bylo určité rozlišení, zdali je mandala skutečně vlastní tvorbou ( třeba i za použití určitých pomůcek nebo šablon), nebo jde o mandalu, která je částečně autorská, nebo je použitá stažená kompletní předloha k vybarvení z Centra mandala, nebo od jiných autorů.  

Určitě by také mělo být rozlišeno, co je a není mandala. Mandala jako taková má svá určitá pravidla a chaarkteristiku, podle které se dá přiřadit. Ale například obrázek samotné ryby, nebo jiný samostatný motiv, už není mandala. Zentagle to také není, byla bych pro samostatnou kategorii, například volná tvorba. 

Zentagle si také zaslouží svou vlastní kategorii, je to velmi zajímavý výtvarný prostor pro nové krásné vyjádření každého autora.  Poslední prosbu bych měla na komlikované rolování při hledání konkrétního obrázku nebo textu. Ale to už souvisí s tím, co jsem napsala. Věřím, že tvůrci těchto užitečných a pěkných webovek mají dost zkušeností pro změny a úpravy, které by mohly lépe pomoci se na tomto webu orientovat.   Děkuji   Blanka.

 

 

KOMENTÁŘE

Lukáš Havlíček Lukáš Havlíček, #241 9. 11. 2016/10:51

Velice si vážím vaší reakce a děkuji za podnětné komentáře ke zlepšení webu. Například rozdělení na mandaly a zentagle je velice dobrý postřeh, který jsem úplně opomněl. V blízké době (ještě letos) se tak můžete těšit na nové úpravy na webu a některé z nich budou řešit některý z problémů, které jste uvedla. Ještě jednou díky za zpětnou vazbu.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit

DALŠÍ STATUSY

Lukáš Havlíček

“Nové diskuzní fórum”

Přečíst
Lukáš Havlíček

“Mandalaria otevřena pro veřejnost”

Přečíst
Zuzana Řezáčová Lukášková

“Výstava Mandala dětem s doprovodným programem”

Přečíst
Lukáš Havlíček

“Mandalaria na Facebooku”

Přečíst
TIP
Lukáš Havlíček

“Dlouho očekávaná novinka!”

Přečíst
Lukáš Havlíček

“Web na facebooku”

Přečíst
Zuzana Řezáčová Lukášková

“Pomozte najít nej mandaly”

Přečíst
Lukáš Havlíček

“Kirsty Russell”

Přečíst
Monika Glogovská

“Z mandaly zendala během chvilky”

Přečíst
Lukáš Havlíček

“Zajímavá galerie”

Přečíst
Lukáš Havlíček

“Úpravy na webu”

Přečíst
Monika Glogovská

“Malování pastelkou - tipy a triky”

Přečíst
ZOBRAZIT VŠE